Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

HANGTONG WIRE MESH CO.,LTD

dobra jakość 358 Ogrodzenie ochronne na sprzedaż
Współpracujemy z Hangtong 5 lat, kupno wielu antypoślizgowych ogrodzenia, ogrodzenia 3D, jego zespół jest profesjonalny, zachowujemy dobrą relację z nim

—— Panie Paul

Firma Hangtong daje nam dobre wrażenie na produktach, kupujemy dużo ogrodzenia w Chinach, jego jakość produktów firmy jest lepsza niż inne

—— Panie David

Im Online Czat teraz

HANGTONG WIRE MESH CO.,LTD

1 2 3
HANGTONG WIRE MESH CO.,LTD HANGTONG WIRE MESH CO.,LTD HANGTONG WIRE MESH CO.,LTD
Factory Canton Fair Powder Coating

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : HT-płot
Ilość pracowników : 80~100
Coroczne wyprzedaże : 10,000,000-15,000,,000
Rok założenia : 2006
pc Export : 60% - 70%
Factory Established: 1998
ANPING COUNTY HANGTONG WIREMESH, LTD specjalizuje się w produkcji, projektowania, badania i rozwój dla wyrobów z siatki drucianej. Nasza firma powstała w 1996 roku, przez blisko 20 lat, HANGTONG stał się znaną marką w przemyśle metalowym. Dzięki naszej stałej zgodności z zarządzającą koncepcją w dziedzinie technologii i zarządzania, prowadzimy przewodnik w tej dziedzinie.

Główne Produkty:

Bezpieczeństwo Szermierka serii: ogrodzenia drogowego, ogrodzenia kolejowego, ogrodzenia lotniskowe, ogrodzenia boisk sportowych,

Ogrodzenie izolacyjne, Ogrodzenie ogrodowe, Ogrodzenie palisady, Ogrodzenie z prasowanego włókna, Wysokie ogrodzenie ochronne,

Seria drutem kolczastym: drut z brzytwa, elektroforetyczna farba do golenia, drut kolczasty, farba elektroforetyczna z drutu kolczastego.

Ogrodzenia tymczasowe serii: Australii standardowe ogrodzenia tymczasowe, Kanada standardowe ogrodzenia tymczasowego, ogrodzenia łańcucha tymczasowego ogrodzenia, pływanie tymczasowe ogrodzenia, tymczasowe bariery i tak dalej.

Siatka druciana : Łańcuch łączący, Siatka druciana, Gabion, spawana siatka druciana, Siatka druciana nierdzewna Siatka ogrodowa: Cattel

panel, ogrodzenie owiec, ogrodzenie konia itp.

Seria przewodów: Drut ocynkowany ogniowo, drut ocynkowany, drut żarowy, przewód tnący tak dalej.

Nasza zaleta:

A. Mamy zaawansowany system zarządzania jakością, ISO9001: 2008 i zarządzanie certyfikatami CE mogą pozwolić naszym klientom na zadowolenie z najwyższej jakości produktów.

B. Nasza firma posiada doskonałe wyposażenie: Zaawansowana elektroforetyczna linia do produkcji farb proszkowych, Linia powlekania proszkiem do antykorozyjnej, gorącej linii zanurzanej PCW, inteligentna spawana maszyna do siatki drucianej, automatyczna maszyna do formowania na zimno do produkcji słupka ogrodzeniowego, a także giętarka , piaskarki do czyszczenia rdzy, wtryskarka z tworzyw sztucznych maszyny do wszelkiego rodzaju dodatków ogrodzenia i innych rodzajów siatki do produkcji maszyny.

C. W odniesieniu do surowców, wszystkie zamówienia ze słynnej firmy Steel z SHOUGANG, BAOSTEEL. Proszek z firmy AKZONOBEL i DuPont, farba do powlekania elektroforetycznego z firmy NIPPON.For ten materiał wiarygodności, aby zapewnić nasze wysokiej jakości produkty.

D. Mamy fabrykę oddziałów do ciągnienia drutu ocynkowanego, która może dokładnie kontrolować średnicę drutu i galwanizowaną jakość.

E.Nasz przedsiębiorstwo posiada ponad 10 starszych inżynierów. Mają wystarczającą zdolność do R & D i projektowania w naszych produktów przez nas samych. W tym przypadku strzegamy naszego przewodnika w tej branży.

F.There jest ponad 100 doskonałych pracowników zespołu. Aby zapewnić najwyższą jakość produktów i najlepszą obsługę.

Nowa technologia:

Zespół inżynierów w ostatnich latach przeszukiwał nowe technologie farb elektroforetycznych w produktach z siatki drucianej. Pierwsze zastosowanie w przemyśle z siatki drucianej na tradycyjnych cynkowanych ogniowo. I dostał patent (nr ZL201220274870.4), Rozwiązał problem destrukcyjny rdzy na odcinku tnącym. Ta technologia ma kluczowe znaczenie w przemyśle metalowym.

Ludzie Hangtongu starają się unikać każdego nowego klienta i nigdy nie odrywać od starego przyjaciela od ponad 10 lat. Zaufanie zaczyna się zawsze od pierwszej współpracy i satysfakcji również pojawia się po pierwszej usłudze. Z poważaniem jakość i wzajemne korzyści są naszymi zawsze spółdzielni footstone. Ludzie z Hangtongu będą się starać, aby nasza jasna przyszłość.

Szczegóły kontaktu
HANGTONG WIRE MESH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Mr Charles Li

Tel: 86-13831891313

Faks: 86-318-7529613

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)